Hakkımızda
Sosyal Güvenlik Uzmanı Kamil ÇANKAYA, 1977 Kütahya doğumludur. Adalet Yüksekokulu ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümü olmak üzere, iki üniversite bitirmiştir. Konya’da yerel basında çalıştıktan sonra,  ulusal basın temsilciliği yapmıştır. 17 yıl SGK İstanbul, İzmir ve en son Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüklerinde  çalışmış, birçok eğitim ve seminerlere katılmış, sonrasında rızaen SGK memuriyetinden  ayrılarak, sosyal güvenlik alanında faaliyet gösteren, kendi danışmanlık firmasını kurmuştur. 17 yıl Sosyal Güvenlik Kurumunda edindiği bilgi ve tecrübeleri siz işveren,  sigortalı ve emekli olmak isteyenlerin, sorunları çözmek amacıyla, sosyal güvenlik alanında hizmet vermektedir.Kamil Çankaya 22 yıllık evli ve 3 çocuk babasıdır.

Ekibimiz ise  en az 15 sene SGK tecrübesi bulunan, kanun ve mevzuatlara hakim, teşvik ve yasaları yakından takip eden uzmanlardan oluşmaktadır. KAMİL ÇANKAYA DANIŞMANLIK, açıldığı günden bu güne popülaritesini ve kalitesini kaybetmeyen, yeni bir hizmet anlayışıyla, çağın gerektirdiği bilgi, yazılım ve  teknolojik altyapısıyla, sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Sade ve anlaşılır danışmanlık hizmetlerimizle, eğitimli ve profesyonel ekibimizle müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Misyon

Sosyal Güvenlik alanında başta şirketlerin kurumsal danışmanlık hizmetleri olmak üzere, işverenlerin sosyal güvenlik sorunları, SGK teşviklerinin bilgisayar yazılımı ile 3 dakikada hesaplanmasına kadar danışmanlık olarak en kaliteli hizmeti vermekteyiz.İş dünyası, çalışan ve emeklinin her zaman yanındayız.

Vizyon

Yenilikçi, akılcı, ilke ve sorumluluk sahibi, güven duyulan firma olarak, işveren, sigortalı ve emekli vatandaşlarımızın sorunlarının çözümlenmesi ve gelecekte SGK ile yaşanacak sorunların,  gerekli önlemlerin alınmasıyla ortadan kaldırılmasına yönelik,  gerçek bir sosyal güvenlik danışmanlık hizmeti sunmaktır. Her zaman yanınızda olan kurumsal bir uzman sizinle.

     Kamil ÇANKAYA
Sosyal Güvenlik Uzmanı