Sosyal Güvenlik Uzmanı


Kamil ÇANKAYA Kimdir?

Sosyal Güvenlik Uzmanı Kamil ÇANKAYA, 1977 Kütahya/Gediz doğumludur. Adalet Yüksekokulu ve Kamu Yönetimi bölümleri olmak üzere, iki üniversite bitirmiştir. Konya’da yerel basında çalıştıktan sonra,  ulusal basın temsilciliği yapmıştır. 17 yıl Sosyal Güvenlik Kurumunda İstanbul, İzmir, Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüklerinde  çalışmış, birçok eğitim ve seminerlere katılmış, sonrasında rızaen Sosyal Güvenlik Kurumundan ayrılarak, sosyal güvenlik alanında faaliyet gösteren, kendi danışmanlık firmasını kurmuştur. 17 yıl Sosyal Güvenlik Kurumunda edindiği bilgi ve tecrübeleri siz işveren,  sigortalı ve emekli olmak isteyenlerin, sorunları çözmek amacıyla, sosyal güvenlik alanında hizmet vermektedir.

Ekibimiz, en az 15 sene SGK tecrübesi bulunan, kanun ve mevzuatlara hakim, teşvik ve yasaları yakından takip eden uzmanlardan oluşmaktadır. ÇANKAYA EMEKLİLİK  DANIŞMANLIK, açıldığı günden bu güne popülaritesini ve kalitesini kaybetmeyen, yeni bir hizmet anlayışıyla, çağın gerektirdiği bilgi ve teknolojik altyapısıyla, sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Sade ve anlaşılır danışmanlık hizmetlerimizle, eğitimli ve profesyonel ekibimizle müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Misyon

Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sosyal güvenlik kurumundan en yüksek maaşı almaları ve daha az ödeme yapmaları haklarıdır .Biz bu hakların en iyi şekilde kullanılması için varız ve hep birlikte profesyonel ekibimizle çalışıyoruz. Sizlere en iyi sistematik, alternatif emeklilik çözümleri sunuyoruz.

Vizyon

Yenilikçi, akılcı, ilke ve sorumluluk sahibi, güven duyulan firma olarak, kişiye özel emeklilik çözümlerimizle, yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın haklarını korur her iki ülkeden de geleceğinizi planlarız.

Sosyal Güvenlik Uzmanı Kamil Çankaya