Gizlilik Politikası

Kişisel Veriler Politikası

Mesafeli Satış Sözleşmesi

İptal ve İade Şartları

Gizlilik Politikası

Kamil Çankaya Kimdir ?

Sosyal Güvenlik Uzmanı Kamil ÇANKAYA, iki üniversite mezunudur.

Ekibimiz ise  en az 15 sene SGK tecrübesi bulunan, kanun ve mevzuatlara hakim, destek, teşvik ve yasaları yakından takip eden uzmanlardan oluşmaktadır. ÇANKAYA YÖNETİM DANIŞMANLIĞI, açıldığı günden bu güne popülaritesini ve kalitesini kaybetmeyen,  çağın gerektirdiği bilgi ve teknolojik altyapısıyla, sizlere hizmet veriyor.

HİZMETLERİMİZ:

SGK, İş Hukuku, İnsan Kaynakları, SUT, Asgari işçilik,  İş Kazaları, İkale, İşe İade, İhtiyari Arabuluculuk Süreç Yönetimi, İstihdam Teşviklerİ, Destekler, Sözleşmeler, Hc Kartı/Müfredat Kartı İşlemleri, Farklı İşyeri Sicil Numaralarına transferler, Mahsuplaşmalar, KDV İadesinin Sgk Mahsubu, Yersiz Faydalanılan Teşvik Kontrolü, Sgk Mevzuatı, Denetim ve İncelemeler, Kayıt Dışı Sorunları, İdari Para Cezaları, Dava Öncesi Ombudsman Talebi, İnceleme, Meslek Hastalığı, Tüm Dünya Geneli Yurtdışı Borçlanma Emeklilik, İsviçre Prim Transferi, Almanya Prim İadesi, SSK Bağkur Emeklilik, Sosyal Güvenlik Kanunları, SGK Geçmiş Dönem Teşvik Hesaplama...  hizmetleri vermekteyiz.

Siz nerede olursanız olun.Türkiye'nin 81 ilinden ve Yurtdışındaki tüm ülkelerden iş ve işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.  

Misyonumuz

Şirketlerin, istihdam, destek ve teşviklerinden maksimum faydalanmasıyla,          maliyetlerinin düşürülmesi iş hukuku ve insan kaynakları sürecinin etkin yönetilmesi, işletme ve kurumlar nezdinde hızlı ve güvenilir çözümler sunma konusunda, kaliteli kurumsal danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilke ve sorumluluk sahibi, güven duyulan firma olarak, her zaman gerçek bir sosyal güvenlik danışmanlık hizmeti sunmaktır.