Sosyal Güvenlik Uzmanı


Kamil ÇANKAYA Kimdir?

Sosyal Güvenlik Uzmanı Kamil ÇANKAYA, 1977 Kütahya/Gediz doğumludur. Adalet Yüksekokulu ve Kamu Yönetimi bölümleri olmak üzere, iki üniversite bitirmiştir. Konya’da yerel basında çalıştıktan sonra,  ulusal basın temsilciliği yapmıştır. 17 yıl Sosyal Güvenlik Kurumunda İstanbul, İzmir, Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüklerinde  çalışmış, birçok eğitim ve seminerlere katılmış, sonrasında rızaen Sosyal Güvenlik Kurumundan ayrılarak, sosyal güvenlik alanında faaliyet gösteren, kendi danışmanlık firmasını kurmuştur. 17 yıl Sosyal Güvenlik Kurumunda edindiği bilgi ve tecrübeleri siz işveren,  sigortalı ve emekli olmak isteyenlerin, sorunları çözmek amacıyla, sosyal güvenlik alanında hizmet vermektedir.

Ekibimiz, en az 15 sene SGK tecrübesi bulunan, kanun ve mevzuatlara hakim, teşvik ve yasaları yakından takip eden uzmanlardan oluşmaktadır. KAMİL ÇANKAYA DANIŞMANLIK, açıldığı günden bu güne popülaritesini ve kalitesini kaybetmeyen, yeni bir hizmet anlayışıyla, çağın gerektirdiği bilgi ve teknolojik altyapısıyla, sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Sade ve anlaşılır danışmanlık hizmetlerimizle, eğitimli ve profesyonel ekibimizle müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Misyon

Sosyal Güvenlik alanında başta şirketlerin kurumsal danışmanlık hizmetleri olmak üzere, işverenlerin sosyal güvenlik sorunları, SGK teşvik alacaklarının 3 dakika da online hesaplanması ve maximum kazanç elde etmeleri, işverenlerin kayıt denetim ve inceleme sorunlarına çözümler, sgk hacizleri, taksitlendirme ve teminat değişiklikleri, idari para cezalarının itirazı gibi konularda profesyonel hizmet ve çözümler sunmaktayız. Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın sosyal güvenlik kurum

Vizyon

Yenilikçi, akılcı, ilke ve sorumluluk sahibi, güven duyulan firma olarak, işveren sigortalı ve emekli vatandaşlarımızın sorunlarının çözümlenmesi ve gelecekte yaşanacak sorunların gerekli önlemlerin alınmasıyla gerçek bir sosyal güvenlik danışmanlık hizmeti sunmaktır.

Sosyal Güvenlik Uzmanı Kamil Çankaya