İsviçre Emeklilik

İsviçre Emeklilik

Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız, Yurtdışı borçlanma yapmadan önce, emeklilik koşullarınızın incelenmesi, SSK’ dan mı? Bağkurdan mı? emekli olabileceğiniz ve ne kadarlık bir borçlanma yaparak, ne kadar emekli maaşı alacağınızı ve bunu kaç yılda amorti edebileceğinizi hesaplıyoruz. Yurtdışı Danışmanlık hizmetlerimiz, Ankara ofisim ve Antalya ofislerimde tamamen ÜCRETSİZDİR.

Vatandaşlarımız için gerekli belgeler ;
1 Kurum Adı: Sozialversicherungszentrum Thurgau - Ausgleichskasse
2 Belge Adı: Auszug aus dem İndividuellen Konto (IK) Hizmet belgesinin, İsviçre Sigorta Kurumu’ndan, ahv-iv (Schw. Ausgleichskasse SAK, Av. Ed-Vaucher 18, Postfach 3100, CH-1211 Genf 2- İsviçre) doğrudan veya Kurumun “www.ahv-iv” internet adresinden talep edilmesi halinde, ilgili kurumdan mühürletilerek onaylanması gerekmektedir.
3 Ev hanımları da İkamet belgesini, doğrudan İsviçre’de ikamet ettiği
yerdeki belediyeden alabilirler.
4 İsviçre prim transferi yanlış bilinmektedir. Bu konu hakkında detaylı ve
doğru bilgi için ofislerimizi arayabilirsiniz.
5 Askerlik borçlanması (dövizli hariç) için, gerekli belgeleri hazırlıyoruz ve
işlemleri de bizler yapıyoruz.
6 Nüfus Cüzdanı/Mavi Kart Fotokopisi
7 Pasaport Fotokopileri
8 İşlerinizin takibi için, tarafımıza Vekaletname (Konsolosluktan)
Vekaletname sadece emeklilik işlemlerinin takibi için geçerlidir. (Genel vekaletname göndermeyiniz) Örnek emeklilik ofislerimizden talep edip, inceleyebilirsiniz.

Yüksek maaş almak için, şimdi uzmanlarımızla iletişime geçin!

Bu işlemler için, bürolarınız nasıl bir ücretlendirme yapıyor?
Yurt dışı, askerlik ve doğum borçlanmaları (sigortalılık satın alma) ve emekli aylığı bağlama işlemleri ayrı ayrı prosedürlere tabidir. Vatandaşlarımızın, İsviçre’ deki ekonomik sıkıntılarını da gözönüne alarak, büromuzca her işlem için, ayrı ayrı fatura karşılığı ücretlendirme yapılmakta ve adil bir sistem uygulanmaktadır. Yurt dışı borçlanma, Türkiye’ den ilk dosya açarak yurtdışındaki ilk işe girişinizi Türkiye’ de başlangıç saydırma,  askerlik-doğum borçlanmaları ile emekli aylığını bağlatma işleminden  sadece birini büromuzla yapanlar, tek ücret ödemektedir. Emekli olana kadar tüm işlemleriniz yapılırsa da, bir defaya mahsus, makul tek bir ücret alınmakta ve taksitler halinde yurtdışı borçlanmanız ödetilmektedir.

DİKKAT!!!
Yurtdışı borçlanmanızı yanlış yapmanız halinde, emekli maaşınız %50 daha düşük olur!!! Eksik ve onaysız evraklar, yanlış borçlanma,  gereksiz yazışmalar, gereksiz fazla borçlanarak fazla ödeme yapmak, aylarca bekleme süresi ve sonuç olarak düşük bağlanan emekli maaşları ve birçok mağduriyet. Emekliliğinizi karmaşık bir hale getirmeyin. Bilgi kirliliği arasında boğulmadan, yanlış işlemler yapmadan ve hak kayıplarına uğramadan, aylarca uğraşmadan, hızlı güvenilir ve doğru bir şekilde bırakın işlemlerinizi biz yapalım. Yüksek maaş almak, rahat ve güvenli bir emeklilik için, şimdi Çankaya emeklilik ofislerimi arayın, profesyonel yardım alın ,Türkiye’ den emekliliğinizi garanti altına alalım. Yurtdışı Danışmanlık hizmetlerimiz, Ankara ofisim ve Antalya ofislerimde tamamen ÜCRETSİZDİR, rahatlıkla arayabilirsiniz.
Yüksek maaş almak için, şimdi uzmanlarımızla iletişime geçin!

Yurtdışında ve Türkiye’ de hangi ilde ikamet ettiğiniz önemli değildir. Bize göndereceğiniz, emeklilik vekaletnamesi, işlemlerinizi yapmak için yeterlidir. Bunun için Türkiye’ ye gelmenize de, gerek yoktur. Yaptığımız işlemlerin ne aşamada olduğu hakında, mail adreslerinize ve Watsapp numaralarınıza, yapılan işlemlerle ile ilgili, sürekli bilgi verilmektedir.

Çankaya Emeklilik Merkezlerine, nasıl ulaşırım?
ANTALYA : Üçgen Mah Sokullu Caddesi No:12/1 Muratpaşa-ANTALYA (Sgk İl
Müdürlüğü karşısı)
Ofis: +90 850 888 02 42 Watsapp +90 533 432 04 43 +90 533 412 07 43
ANKARA : Atatürk Bulvarı No:79-81 K:2 D:5 Kızılay / ANKARA
( Kızılay alışveriş merkezi karşısı, ana cadde üzeri)
Ofis: +90 312 926 46 40 Watsapp +90 533 460 07 43 +90 533 412 14 43