Hollanda Emeklilik

Hollanda Emeklilik

Hollanda’da yaşayan vatandaşlarımız, yurtdışı borçlanma yapmadan önce, emeklilik koşullarınızın incelenmesi, SSK’ dan mı? Bağkurdan mı? emekli olabileceğiniz ve ne kadarlık bir borçlanma yaparak, ne kadar emekli maaşı alacağınızı ve bunu kaç yılda amorti edebileceğinizi hesaplıyoruz. Yurtdışı Danışmanlık hizmetlerimiz, Ankara ofisim ve Antalya ofislerimde tamamen ÜCRETSİZDİR.

Erkek vatandaşlarımız için gerekli belgeler ;

1 Yurtdışındaki sigortalı çalışmalarınızı gösteren, Hollanda İşçi Sigortaları Kurumu’ndan (UWV) alınmış, TH 205 hizmet belgesi gereklidir. Bu belge temin edilemezse, bu belgenin temini için Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Yurtdışı Sözleşmeler ve Emeklilik Daire Başkanlığına hitaben tarafımızca hazırladığımız dilekçeyi imzalamanız yada edilebiliyorsa ordaki Türk konsolosluğundan ayrıştırılmış hizmet belgesi. Bu belgenin Türkçe’ye tercümesi gerekmiyor. 2 Kendi adına ve hesabına çalışanlar (zelfstandige) bağlı oldukları vergi dairesi, ilgili meslek kuruluşu veya birlikler ile ticaret odalarından (Kamer van Koophandel) verilen hizmet belgeleri. Bu belgeler Türkçeye tercüme ettirilmedir. 3 Nüfus Cüzdanı-Mavi Kart Fotokopisi 4 Türk-Hollanda Pasaport Fotokopileri (Varsa eski pasaport fotokopileri) 5 İşlerinizin takibi için, tarafımıza Vekaletname (Konsolosluktan) Vekaletname sadece emeklilik işlemlerinin takibi için geçerlidir. (Genel vekaletname göndermeyiniz) Örnek emeklilik vekaletnamesini, ofislerimizden talep edip, inceleyebilirsiniz.

Bayan vatandaşlarımız için gerekli belgeler ;

1 Yurtdışındaki sigortalı çalışmalarınızı gösteren, Hollanda İşçi Sigortaları Kurumu’ndan (UWV) alınmış, TH 205 hizmet belgesi gereklidir. Bu belge temin edilemezse, bu belgenin temini için Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Yurtdışı Sözleşmeler ve Emeklilik Daire Başkanlığına hitaben tarafımızca hazırladığımız dilekçeyi imzalamanız, yada edilebiliyorsa oradaki Türk konsolosluğundan, ayrıştırılmış hizmet belgesi. Bu belgenin Türkçe’ye tercümesi gerekmiyor.

2 Yurt dışındaki ev hanımlığı dönemlerini borçlanabilmek için, Hollanda’ya geldikten ve 18 yaşını doldurduktan sonraki, tüm ikametleri gösterir ikametgah belgeleri. Bu ikametgah belgeleri Türkçeye’ye tercüme ve Türk konsolosluğundan tasdik ettirilmelidir. 3 Eski-Yeni Pasaport Fotokopileri 4 Türk-Hollanda Pasaport Fotokopileri (Varsa eski pasaport fotokopileri) 5 Mavi Kartlı bayan gurbetçilerimizin Hollanda vatandaşlığına geçtikten sonraki çocuk doğumlarını da borçlanabiliriz. 6 İşlerinizin takibi için, tarafımıza Vekaletname sadece emeklilik işlemlerinin takibi için geçerlidir. (Genel vekaletname göndermeyiniz)Örnek vekaletname ofislerimizden talep edip, inceleyebilirsiniz. Yüksek maaş almak için, şimdi uzmanlarımızla iletişime geçin!

Bu işlemler için, bürolarınız nasıl bir ücretlendirme yapıyor?

Yurt dışı, askerlik ve doğum borçlanmaları (sigortalılık satın alma) ve emekli aylığı bağlama işlemleri ayrı ayrı prosedürlere tabidir. Vatandaşlarımızın, Hollanda’ da ki ekonomik sıkıntılarını da gözönüne alarak, büromuzca her işlem için, ayrı ayrı fatura karşılığı, ücretlendirme yapılmakta ve adil bir sistem uygulanmaktadır. Yurt dışı borçlanma, Türkiye’ den ilk dosya açarak yurtdışındaki ilk işe girişinizi Türkiye’ de başlangıç saydırma, askerlik-doğum borçlanmaları ile emekli aylığını bağlatma işleminden sadece birini büromuzla yapanlar, tek ücret ödemektedir. Emekli olana kadar tüm işlemleriniz yapılırsa da, bir defaya mahsus, makul tek bir ücret alınmakta ve taksitler halinde yurtdışı borçlanmanız ödetilmektedir.

DİKKAT!!!

Yurtdışı borçlanmanızı yanlış yapmanız halinde, emekli maaşınız %50 daha düşük olur!!! Eksik ve onaysız evraklar, yanlış borçlanma, gereksiz yazışmalar, gereksiz fazla borçlanarak fazla ödeme yapmak, aylarca bekleme süresi ve sonuç olarak düşük bağlanan emekli maaşları ve birçok mağduriyet. Emekliliğinizi karmaşık bir hale getirmeyin. Bilgi kirliliği arasında boğulmadan, yanlış işlemler yapmadan ve hak kayıplarına uğramadan, aylarca uğraşmadan, hızlı güvenilir ve doğru bir şekilde bırakın işlemlerinizi biz yapalım.

Yüksek maaş almak, rahat ve güvenli bir emeklilik için, şimdi Çankaya emeklilik ofisle0rimi arayın, profesyonel yardım alın ,Türkiye’ den emekliliğinizi garanti altına alalım. Yurtdışı Danışmanlık hizmetlerimiz, Ankara ofisim ve Antalya ofislerimde tamamen ÜCRETSİZDİR, rahatlıkla arayabilirsiniz. Yüksek maaş almak için, şimdi uzmanlarımızla iletişime geçin! Yurtdışında ve Türkiye’ de hangi ilde ikamet ettiğiniz önemli değildir. Bize göndereceğiniz, emeklilik vekaletnamesi, işlemlerinizi yapmak için yeterlidir. Bunun için Türkiye’ ye gelmenize de, gerek yoktur. Yaptığımız işlemlerin ne aşamada olduğu hakında, mail adreslerinize ve Watsapp numaralarınıza, yapılan işlemlerle ile ilgili, sürekli bilgi verilmektedir.

Çankaya Emeklilik Merkezlerine, nasıl ulaşırım?

ANTALYA : Üçgen Mah Sokullu Caddesi No:12/1 Muratpaşa-ANTALYA (Sgk İl Müdürlüğü karşısı)

Ofis: +90 850 888 02 42 Watsapp +90 533 432 04 43 +90 533 412 07 43

ANKARA : Atatürk Bulvarı No:79-81 K:2 D:5 Kızılay / ANKARA ( Kızılay alışveriş merkezi karşısı, ana cadde üzeri)

Ofis: +90 312 926 46 40 Watsapp +90 533 460 07 43 +90 533 412 14 43